Palworld Türkçe Yama

Palworld türkçe yama ile tamamen türkçe olarak oynayabilirsiniz. Palworld Türkçe yama paketi, Palworld olarak bilinen Role playing temalı oyun ve ek paketleri için Türkçe dil dosyalarını içerir. Tr Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. İndireceğiniz bu yamada Türkçe karakterler desteklenmektedir.

Palworld oyunu Pocket Pair, Inc. tarafından 2024 yılında Xbox One, Microsoft Windows, Xbox X ve S Serisi platformları için piyasaya sürülmüştür. Bu Role playing video oyununu ücretsiz türkçe olarak oynayın. Palworld oyununun keyfini Türkçe olarak çıkarın!

Türkçe Yama, tüm sürümlerle uyumlu olarak çalışır.

Türkçe Yama, farklı platformlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Türkçe Yama, düzenlenmiş makine çevirisiyle oluşturulmuştur.

Türkçe Yama, V2 güncellemesiyle birlikte çeviride düzenlemeler ve iyileştirmeler içermektedir.

Emeği Geçenler

VolkTyson ve MissyGesserit

Kurulum

İndirdiğiniz Rar dosyasındaki Türkçe Yama exesini oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna kopyalayın ve ardından Türkçe Yama exesini çalıştırın. Yüklemeye başlamadan önce oyunun ana dosya konumunun doğru seçildiğinden emin olun. Yükleme işlemi için yükle butonuna basarak Türkçe yamayı yükleyebilirsiniz.

Gamepass kullanıcıları, kurulumu Content klasörüne yapmalıdır.

Yama Kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki PalWord_YamaKaldır.exe dosyasını kullanabilirsiniz.

NOT

  • NOT 1: Bizleri desteklemek, daha hızlı iletişim kurmak, yama taleplerinde bulunmak ve eski sürümlere erişim sağlamak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.
  • NOT 2: Windows Defender veya Virustotal’da görünen virüs uyarıları, programımızın lisanssız olmasından kaynaklanır ve bu nedenle antivirüs şirketleri tarafından tanınmayarak şüpheli olarak işaretlenir. Güvenmeyenler için programımıza herhangi bir şifreleme uygulanmamıştır. İlgili yazılımcılar kodları inceleyerek potansiyel riskleri kontrol edebilirler.
  • NOT 3: Oyun içinde fark ettiğiniz hataları veya düzeltilmesini istediğiniz konuları bize bildirirseniz, bunları düzenleyip güncelleme sağlarız.

Palworld Tanıtım Videosu

DOSYAYI İNDİR

Yorum yapın