Assassin’s Creed Valhalla Türkçe Yama

Assassin's Creed Valhalla türkçe yama ile tamamen türkçe olarak oynayabilirsiniz. Assassin's Creed Valhalla Türkçe yama paketi, Assassin's Creed Valhalla olarak bilinen aksiyon rol yapma (RPG) temalı oyun ve ek paketleri için Türkçe dil dosyalarını içerir. Tr Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. İndireceğiniz bu yamada Türkçe karakterler desteklenmektedir.

Assassin's Creed Valhalla oyunu Ubisoft tarafından 2020 yılında PlayStation 4, Xbox X ve S Serisi, Xbox One, PlayStation 5, Stadia, Microsoft Windows platformları için piyasaya sürülmüştür. Bu aksiyon rol yapma (RPG) video oyununu ücretsiz türkçe olarak oynayın. Assassin's Creed Valhalla oyununun keyfini Türkçe olarak çıkarın!

Oyunun Hikayesi

Oyun 9. yüzyılda geçiyor, Viking klan şefinin Kral Alfred'e karşı olan mücadelesi anlatılıyor.

Yama Kurulumu

Öncelikle sorun yaşanması halinde değişiklikleri geri alabilmemiz için “Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin’s Creed Valhalla” klasörü içindeki “DataPC_patch_01.forge” dosyasını farklı bir klasöre kopyalıyoruz.

Daha sonra indirmiş olduğumuz türkçe yama dosyalarını oyunun kurulu olduğu klasöre kopyalayarak dosya değiştirilsin mi sorularına evet diyoruz.

Türkçe yama ile oyunlarınızı kendi dilinizde oynayabilirsiniz.

Assassin's Creed Valhalla Tanıtım Videosu

DOSYAYI İNDİR

Yorum yapın