Life Is Strange Türkçe Yama

Life Is Strange türkçe yama ile tamamen türkçe olarak oynayabilirsiniz. Life Is Strange Türkçe yama paketi, Life Is Strange olarak bilinen grafik macera temalı oyun ve ek paketleri için Türkçe dil dosyalarını içerir. Tr Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. İndireceğiniz bu yamada Türkçe karakterler desteklenmektedir.

Life Is Strange oyunu Square Enix tarafından 2011 yılında Android, iOS, Linux, Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One platformları için piyasaya sürülmüştür. Bu grafik macera video oyununu ücretsiz türkçe olarak oynayın. Life Is Strange oyununun keyfini Türkçe olarak çıkarın!

Oyunun Hikayesi

Oyun Max'in büyük bir hortum tarafından yıkılan bir deniz fenerinin yanında gözlerini açmasıyla başlar. Aniden Mark Jefferson'ın fotoğrafçılık dersinde uyanır. Uyandıktan bir süre sonra teneffüs zili çalar, lavaboya gittiğinde bir adamın bir kıza silah çektiğini ve vurduğunu görür. Bir anda geçmişe, derse döner ve zamanı geriye sarabildiğini fark eder. (Wikipedia)

Yama Kurulumu:

İndirdiğiniz klasörün içini oyun klasörüne kopyalayın.

Oyun klasörü: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Life is Strange\

Life Is Strange Tanıtım Videosu

DOSYAYI İNDİR

Yorum yapın