Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Türkçe Yama

Call of Duty: Modern Warfare 2 Türkçe Yama

Call of Duty: Modern Warfare 2 türkçe yama ile tamamen türkçe olarak oynayabilirsiniz. Call of Duty: Modern Warfare 2 Türkçe yama paketi, Call of Duty: Modern Warfare 2 olarak bilinen birinci şahıs nişancı temalı oyun ve ek paketleri için Türkçe dil dosyalarını içerir. Tr Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. İndireceğiniz bu yamada Türkçe karakterler desteklenmektedir.

Call of Duty: Modern Warfare 2 oyunu Infinity Ward tarafından 2009 yılında PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, Mac OS platformları için piyasaya sürülmüştür. Bu birinci şahıs nişancı video oyununu ücretsiz türkçe olarak oynayın. Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununun keyfini Türkçe olarak çıkarın!

Oyunun Hikayesi

Call of Duty 4: Modern Warfare'deki kapanış bölümü "Mile High Club"'ta yer alan "Özel Kuvvetler"; benzer şekilde Modern Warfare 2'de "Özel Kuvvetler" modu olarak yer alacaktır.

Yama Kurulumu

İndirmiş olduğunuz yama kurulum dosyasını çalıştırın. Türkçe yama yükleme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu yeniden açın.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Tanıtım Videosu

DOSYAYI İNDİR

“Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Türkçe Yama” üzerine bir yorum

Yorum yapın