Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama

Shadow of the Tomb Raider türkçe yama ile tamamen türkçe olarak oynayabilirsiniz. Shadow of the Tomb Raider Türkçe yama paketi, Shadow of the Tomb Raider olarak bilinen aksiyon-macera temalı oyun ve ek paketleri için Türkçe dil dosyalarını içerir. Tr Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. İndireceğiniz bu yamada Türkçe karakterler desteklenmektedir.

Shadow of the Tomb Raider oyunu Feral Interactive, Eidos Interactive ve Square Enix tarafından 2018 yılında PlayStation 4, Xbox One, MacOS, Microsoft Windows, Linux, Stadia, Mac OS platformları için piyasaya sürülmüştür. Bu aksiyon-macera video oyununu ücretsiz türkçe olarak oynayın. Shadow of the Tomb Raider oyununun keyfini Türkçe olarak çıkarın!

Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama Kurulumu:

“SOTTR.exe” olduğu oyun ana dizinine girin ve indirmiş olduğunuz “Shadow of the Tomb Raider” klasörünün içindeki dosyaları oyunun ana dizinine atın.

DOSYAYI İNDİR

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

Çok aşırı reklam kullanmıyoruz.